Siirry pääsisältöön

Asuminen

Asumispalveluihin liittyvät yhteystiedot

Asuntotoimiston sähköposti 

Asuntotoimisto@ruokolahti.fi

 

 

Asumispalvelupäällikkö

Sari Myyryläinen
+358 44 4491 210
Sari.Myyrylainen@ruokolahti.fi
Asukasvalinnat, isännöinti

Palvelusihteeri

Pirjo Rautio
+358 44 4491 204
Pirjo.r.Rautio@ruokolahti.fi
Asumisen toimistoasiat
 

Laskentasihteeri

Päivi Lipponen
+358 44 4491 212
Paivi.Lipponen@ruokolahti.fi
Kunnan vuokralaskutus

Rakennustarkastaja

Ari Haapsaari
+358 444 491 256
Ari.Haapsaari@ruokolahti.fi
Rakennusvalvonta, teiden talvikunnossapito

Maanmittausinsinööri

Kristiina Korhonen
+358 444491 253
Kristiina.Korhonen@ruokolahti.fi
Omakotitontit, venepaikat, yksityistiet

Asiointitietoja asumiseen liittyen

Etkö löytänyt etsimääsi, löytyisikö näistä palveluista hakemasi tieto?